Ana sayfa : Dosya uzantıları : .aea Dosya

.aea Dosya uzantısı

Dosya tipi1Ae Timer Alarm Document

geliştirici Ae Applications
kategori Settings Files
biçim N/A

Nedir AEA dosya?

Ae Timer ile oluşturulan alarm, alarm saati ve programlama programı içerir; alarm saati, alarm metni ve alarm için çalınan şarkı veya videoyu; kullanıcı tarafından düzenlenebilir ve kaydedilebilir.

Açılan programlar AEA dosyalar
Windows
Ae Applications Ae Timer

Dosya tipi2AdWords Editor Archive

geliştirici Google
kategori Backup Files
biçim Binary

.AEA seçenek numarası 2

Google AdWords reklam kampanyalarına ilişkin bilgileri yönetmek için kullanılan bir uygulama olan Google AdWords Editör tarafından oluşturulan yedekleme arşivi; kampanyanın reklam verilerini içerir; tam veya kısmi yedeklemeler oluşturmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

AEA dosyaları tüm bir hesap için veri depolayabilir veya Reklam Grupları ve Kampanyalar'ı seçebilir. Bu seçeneklerden birini Dosya → Yedeği Dışa Aktar (AEA) ve ardından alt menü öğelerinden birini seçerek dışa aktarabilirsiniz.

NOT: AEA dosyaları, tarayıcı tabanlı bir uygulama olan Google Tercüman Araç Seti tarafından da kullanılır. reklam kampanyası bilgilerini otomatik olarak diğer dillere çevirebilir.

Açılan programlar AEA dosyalar

AEA Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .aea uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

AdWords Editor Archive Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.