Ana sayfa : Dosya uzantıları : .adblock Dosya

.adblock Dosya uzantısı

Dosya tipiAlpha Five Library Temporary File

geliştirici Alpha Software
kategori Developer Files
biçim N/A

.ADBLOCK seçenek numarası

Kullanıcıların Web uygulamaları geliştirmelerini sağlayan bir IDE, Alpha Five tarafından oluşturulan geçici dosya; birden fazla kullanıcı tarafından veritabanının yenilenmesini yasaklayan veriler içerir; yenileme tamamlandıktan sonra Alfa Beş tarafından kaldırıldı.

Daha fazla bilgi

ADBLOCK dosyası, bir seferde yalnızca bir kullanıcının veritabanını yenilemesini sağlamak amacıyla veritabanını kilitlemek için Alpha Five tarafından kullanılır. Bir kullanıcı yenileme işlemini başlatır ancak tamamlamazsa, Alpha Five dosyayı silmez. Daha sonra başka bir kullanıcının veritabanını yenilediğini belirten bir mesaj alacaksınız. Bu durumda, ADBLOCK dosyasını silin ve tekrar yenilemeyi deneyin.

NOT: 2013'te, Alpha Five Her Yerde Alfa oldu.

Ortak ADBLOCK dosya adları

[Veritabanınızın adı] .adblock - Bir veritabanı oluşturulduğunda, ADBLOCK dosyası veritabanınızla aynı adla oluşturulur.

Açılan programlar ADBLOCK dosyalar

ADBLOCK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .adblock uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Alpha Five Library Temporary File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.