Ana sayfa : Dosya uzantıları : .abs Dosya

.abs Dosya uzantısı

Dosya tipi1Absolute Database File

geliştirici ComponentAce
kategori Database Files
biçim Binary

Nedir ABS dosya?

Bir ABS dosyası, Delphi yazılımı geliştirme IDE'si için bir veritabanı motoru olan Absolute Database tarafından oluşturulan bir veritabanı dosyasıdır. Verileri yapılandırılmış, ilişkisel bir formatta saklar ve şifreleme ve bellek içi performansı destekler. ABS dosyaları, yazılım geliştiricileri tarafından uygulamalarıyla veri depolamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Aşağıdaki dizinde bulunan Absolute DB kurulum setinde bulunan DBManager yardımcı programını kullanarak bir ABS veritabanı oluşturabilirsiniz:

\ AbsoluteDatabase \ Ultils \ Bin \

TABSDatabase bileşeninin CreateDatabase yöntemini kullanarak uygulamanızdan bir ABS veritabanı da oluşturabilirsiniz.

NOT: Mutlak Veritabanı, Borland Veritabanı Altyapısı'na (BDE) alternatif olarak kullanılır.

Açılan programlar ABS dosyalar

Dosya tipi2TurboZIP Auto Compress Script

geliştirici FileStream
kategori Settings Files
biçim Zip

.ABS seçenek numarası 2

TurboZIP tarafından oluşturulan, bir dosya sıkıştırma ve açma aracı olan dosya; Kullanıcı tarafından bir grup dosyayı sıkıştırmak için belirtilen tüm kriterleri kaydeder ve aynı seçeneklerle farklı bir dosya grubunu sıkıştırmak için tekrar kullanılabilir.

Daha fazla bilgi

Bir Otomatik Sıkıştırma Komut Dosyası oluşturmak için, TurboZIP uygulama menüsünden Dosya → Otomatik Sıkıştırma Komut Dosyası → Yeni'yi seçin.

Açılan programlar ABS dosyalar

Dosya tipi3Avant Browser Skin File

geliştirici Avant Force
kategori Settings Files
biçim Binary

.ABS seçenek numarası 3

Özelleştirilebilir bir Web tarayıcısı olan Avant Browser tarafından kullanılan daha eski cilt biçimi; tarayıcının kullanıcı arayüzünün görünümünü belirtir ve özel grafikler içerir; tarayıcının daha yeni sürümlerinde .SKN biçimiyle değiştirildi.

Açılan programlar ABS dosyalar

Dosya tipi4AB SuDoKu Saved Game

geliştirici AB SuDoKu
kategori Game Files
biçim Binary

.ABS seçenek numarası 4

Üretilmeyen Windows için bir Sudoku puzzle oyunu olan AB SuDoKu tarafından yaratılan kayıtlı oyun dosyası; Sudoku bulmacasının durumunu kaydeder (yalnızca 24x24 ızgara boyutunu destekler) ve oyunun daha sonra devam etmesini sağlar.

Açılan programlar ABS dosyalar
Windows
AB SuDoKu

ABS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .abs uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

AB SuDoKu Saved Game Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.