Ana sayfa : Dosya uzantıları : .abm Dosya

.abm Dosya uzantısı

Dosya tipi1Music Album

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir ABM dosya?

Bir şarkı veya diğer ses dosyası koleksiyonunu içeren dijital müzik albümü; genellikle şarkıların kendisinden ziyade ses dosyalarına referanslar içerir.

Daha fazla bilgi

ABM dosyaları müzikle ilgili çeşitli yazılım programları tarafından oluşturulabilir. Ancak, genellikle farklı biçimlendirme kullanırlar ve yalnızca onları oluşturan orijinal program tarafından açılabilirler.

Açılan programlar ABM dosyalar

Dosya tipi2Photo Album

geliştirici N/A
kategori Raster Image Files
biçim N/A

.ABM seçenek numarası 2

Dijital bir albümde yer alan resimlere referanslar içeren fotoğraf albümü; albümdeki fotoğrafların küçük gösterimleri olarak hizmet veren küçük resimler de içerebilir.

Daha fazla bilgi

Birkaç farklı fotoğraf organizasyon programı albümleri ABM dosyaları olarak saklar. Ancak, farklı formatlar kullanabilirler, yani dosyalar yalnızca dosyayı oluşturan program tarafından açılabilir.

NOT: ABM dosyaları oluşturan bazı eski yazılım programları Polaroid PhotoMAX Image Maker, GSP Fotoğraf Albümü, Ulead ImagePals ve önceki ArcSoft PhotoStudio sürümleri. Ancak, bu programlar artık kullanılmamaktadır. ABM dosyalarını oluşturan güncel bir program Serif PhotoPlus.

Açılan programlar ABM dosyalar
Windows
Serif PhotoPlus
Macintosh
ArcSoft PhotoStudio

ABM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .abm uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Photo Album Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.