Ana sayfa : Dosya uzantıları : .abf Dosya

.abf Dosya uzantısı

Dosya tipi1Adobe Binary Screen Font File

geliştirici Adobe Systems
kategori Font Files
biçim N/A

Nedir ABF dosya?

ASCII metin kodlu font formatı olan Adobe'nun karakter bitmap dağılımının ikili kodlaması; her ABF dosyası 8 bit baytlık bir diziden oluşur; karakter bitmap'leri dikdörtgen bir piksel dizisi olan "grev" biçiminde saklanır; dikdörtgenin yüksekliği, fonttaki en yüksek karakterin yüksekliğidir ve genişlik, tüm karakter genişliklerinin toplamıdır.

Daha fazla bilgi

ABF biçimi "Adobe Glyph Bitmap Dağıtım Biçimi" olarak da bilinir.

Açılan programlar ABF dosyalar
Windows
Used by programs that access system fonts
Macintosh
Used by programs that access system fonts

Dosya tipi2Analysis Services Backup File

geliştirici Microsoft
kategori Backup Files
biçim Binary

.ABF seçenek numarası 2

Çevrimiçi analitik işlem (OLAP) ve veri madenciliği için kullanılan bir Microsoft SQL Server bileşeni olan Analysis Services tarafından oluşturulan yedekleme dosyası; yerel veya uzak veritabanı konumlarında bulunabilecek verileri analiz etmek için boyutları belirten bir meta veri grupları veya bir şema içeren bir "küp" yedeği; analiz verilerinin geri yüklenmesine veya kopyalanmasına izin verir.

Açılan programlar ABF dosyalar
Windows
Microsoft SQL Server

ABF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .abf uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Analysis Services Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.