Ana sayfa : Dosya uzantıları : .aba Dosya

.aba Dosya uzantısı

Dosya tipi1Palm Address Book Archive

geliştirici Palm
kategori Backup Files
biçim Binary

Nedir ABA dosya?

Palm mobile cihazları tarafından oluşturulan adres defteri arşiv dosyası; isim, organizasyon, e-posta adresi, telefon numarası, unvan ve fotoğraf içeren rehber girişlerini içerir; kişisel ve profesyonel kişileri bilgisayarlar ve mobil cihazlar arasında yedeklemek ve senkronize etmek için kullanın.

Açılan programlar ABA dosyalar
Windows
Palm Desktop

Dosya tipi2Avant Browser Add-on File

geliştirici Avant Force
kategori Plugin Files
biçim Binary

.ABA seçenek numarası 2

Microsoft Internet Explorer’ın üzerine kurulu bir Web tarayıcı programı olan Avant tarafından kullanılan eklenti dosyası; paketlenmiş eklenti içeriği içerir; Avant Browser'ı yeni araçlar, yetenekler, görünüm ve his seçenekleri ile genişletmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

ABA eklenti dosyaları, Avant Tarayıcı'daki aşağıdaki menü seçeneğiyle yüklenebilir: Araçlar → Avant Tarayıcı Seçenekleri → Eklentiler. Ayrıca "aba: //" protokolünü kullanarak bir dosyaya atıfta bulunarak da yüklenebilirler.

Açılan programlar ABA dosyalar

ABA Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .aba uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Avant Browser Add-on File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.