Ana sayfa : Dosya uzantıları : .aax Dosya

.aax Dosya uzantısı

Dosya tipiAudible Enhanced Audiobook File

geliştirici Audible
kategori Audio Files
biçim N/A

.AAX seçenek numarası

Audible tarafından geliştirilen multimedya dijital sesli kitap formatı; Audible.com, AudibleKids ve iTunes Store'dan temin edilebilen sesli kitaplar tarafından kullanılabilir; standart .AA sesli kitap dosyası türüne benzer, ancak görüntüler ve bağlantılar gibi diğer özellikleri içerebilir.

Daha fazla bilgi

AAX dosyaları görüntüleri desteklediğinden, genellikle çocuk kitapları için kullanılır. AudibleKids'de iki tür Geliştirilmiş Sesli Kitap vardır: Resimli Kitaplar ve Çizgi Romanlar. Görüntüler, kullanıcı hikayeyi dinlerken otomatik olarak gösterilir.

AAX dosyaları iTunes tarafından oynatılabilir ve ayrıca Apple iPod ve Amazon Kindle 2 tarafından da desteklenir. abonelik ücreti gerektiren bir Audible.com hesabı.

Açılan programlar AAX dosyalar
Windows
Apple iTunes
Audials One
Macintosh
Apple iTunes

AAX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .aax uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Audible Enhanced Audiobook File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.