Ana sayfa : Dosya uzantıları : .a3x Dosya

.a3x Dosya uzantısı

Dosya tipiCompiled AutoIt v3 Script

geliştirici AutoIt
kategori Developer Files
biçim N/A

.A3X seçenek numarası

Ücretsiz bir komut dosyası programı olan AutoIt v3 ile oluşturulan derlenmiş komut dosyası; "FileInstall" işlevi tarafından eklenen dosyaları ve belirtilen #include dosyalarını içeren, tokenize bir biçimde şifreli ve sıkıştırılmış .AU3 komut dosyası içerir.

Daha fazla bilgi

AU3 komut dosyaları, Windows içindeki komutları otomatikleştirmek ve diğer genel komut dosyası amacıyla tasarlanmıştır. A3X formatı, AU3 komut dosyanızı bağımsız bir çalıştırılabilir dosyada derlemenizi sağlar; bu, her derlenmiş komut dosyasında AutoIt3.exe dosyasını içermesi gerekmeyen daha küçük dosyaları dağıtmanıza olanak tanır. A3X dosyaları, AutoIt3 gibi bir AutoIt yorumlayıcısı veya AutoItExecuteAllowed bayrağı ayarlanmış derlenmiş bir komut dosyası tarafından çalıştırılabilir veya başka bir komut dosyasına dahil edilebilir.

NOT: AutoIt, BASIC'e benzer bir programlama dili kullanır ve tuş vuruşlarını, fare hareketlerini simüle edebilir ve VBScript veya SendKeys ile mümkün olmayan görevleri otomatikleştirebilen pencereleri değiştirebilir.

Açılan programlar A3X dosyalar
Windows
AutoIt

A3X Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .a3x uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Compiled AutoIt v3 Script Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.