Ana sayfa : Dosya uzantıları : .5xs Dosya

.5xs Dosya uzantısı

Dosya tipiLine 6 POD HD500X Edit Setlist File

geliştirici Line 6
kategori Audio Files
biçim N/A

.5XS seçenek numarası

Hat 6 POD HD500X Edit, cihaz efektlerini düzenlemenizi sağlayan bir uygulama (DAW); cihazınızın sesini kişiselleştiren "FX", "" AMPS "," Mikser "ve" Kontrol Üniteleri "ayarlarını değiştirmek için kullanılan 64 adede kadar ön ayar içerir; yüklendiğinde, uygulamada yüklü olan Küme listesini değiştirir.

Daha fazla bilgi

5XS dosyasını oluşturmak için ayarlarınızı kişiselleştirin, Dosya → Ayar Listesini Farklı Kaydet ... 'i seçin, dosyayı adlandırın, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklayın.

5XS'yi açmak için dosyaya çift tıklayın veya Dosya → Set Listesini Aç ... 'ı seçin, dosyaya gidin ve Aç'a tıklayın.

Mac'te 5XS dosyaları için varsayılan kaydetme konumu aşağıdaki dizindedir: / Belgeler / Satır 6 / Tonlar / POD HD500X Düzenleme / Ayar Listeleri

Windows'ta, 5XS dosyaları için varsayılan kaydetme konumu aşağıdaki dizindedir: \ Belgelerim \ Satır 6 \ Tonlar \ POD HD500X Düzenle \ Setlists

NOT: POD HD500X Edit serbest bırakıldığında, 5XS uzantısı, POD HD500 Edit tarafından kullanılan .H5S uzantısının yerini aldı.

Açılan programlar 5XS dosyalar
Windows
Line 6 POD HD Edit
Macintosh
Line 6 POD HD Edit

5XS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .5xs uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Line 6 POD HD500X Edit Setlist File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.