Ana sayfa : Dosya uzantıları : .123 Dosya

.123 Dosya uzantısı

Dosya tipi1Lotus 1-2-3 Spreadsheet

geliştirici IBM
kategori Spreadsheet Files
biçim Binary

Nedir 123 dosya?

IBM Lotus SmartSuite uygulamasının bir parçası olan Lotus 1-2-3 tarafından oluşturulan elektronik tablo; satır ve sütunlardaki verileri düzenler; Fonksiyonlar, çeşitli hücrelerde bulunan verilere uygulanabilir; bu, verileri diğer hücrelerde otomatik olarak doldurabilir.

Daha fazla bilgi

Lotus 1-2-3, ilk olarak 1995 yılında IBM tarafından satın alınan Lotus Development Corporation tarafından geliştirilmiştir. "1-2-3", programın üç ana kapasitesine atıfta bulunur: 1) elektronik tablo işlevleri, 2 ) çizelge ve grafik oluşturma ve 3) temel veritabanı işlemleri.

Açılan programlar 123 dosyalar
Windows
Apache OpenOffice
Corel Quattro Pro
Linux
Apache OpenOffice
Macintosh
Apache OpenOffice
Planamesa NeoOffice
IBM Collaboration Solutions

Dosya tipi2PCB123 Circuit Board Design

geliştirici Sunstone Circuits
kategori CAD Files
biçim N/A

.123 seçenek numarası 2

Bir PCB tasarım programı olan PCB123 ile oluşturulan basılı devre kartı (PCB) düzeni; birden fazla bileşen içerebilen bir devre kartı tasarımı içerir; lehim maskesi ve serigrafi seçenekleri olan 2, 4 ve 6 katmanlı devre kartlarını destekler.

Daha fazla bilgi

Tamamlanan PCB123 tasarımları, üretim için Sunstone Circuits'e gönderilebilir. Derleme teklifleri programın içinde verilmiştir.

Açılan programlar 123 dosyalar

123 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .123 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

PCB123 Circuit Board Design Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.