Android Telefondan iPhone Nasıl İzlenir

İPhone'umu Bul, eksik bir iOS aygıtını bulmak için harika bir araçtır. Başka bir Apple ürününe sahip olmak yardımcı olur, ancak bir iOS veya Mac bilgisayarınız yoksa bir Android cihazı kullanın. Android'de bir iPhone bulabilmeniz için önceden uygun ayarların etkinleştirilmesi gerekir. Herhangi bir Android cihazla bir iPhone'u izlemenin dört yolu.

İPhone'umu Bul özelliğini ayarlarken, Son konumu gönder seçeneği. Bu, pil biterse bir konumun belirlenmesini sağlar.

Bu adımlar, şu anda desteklenen tüm iPhone'larda ve aşağıda belirtilen uygulamaları çalıştırabilen tüm Android cihazlarda çalışır.

Android Tarayıcısıyla iPhone Nasıl İzlenir

Herhangi bir Android tarayıcı uygulamasıyla kayıp bir iPhone'u bulmak için bu talimatları izleyin.

Size ait olmayan bir Android cihazda tarayıcıyı gizli modda çalıştırın. Bu şekilde kişisel bilgilerinizin hiçbiri saklanmaz.

 1. Giriş iCloud.com Apple kimliğinizle.

 2. Menüden şunu seçin: IPhone'u bul.

 3. Bulmak istediğiniz cihazı seçin.

 4. Eksik cihazı bulmak veya kontrol etmek için üç seçenekten birini seçin:

  • Sesi Oynat cihazı sesli bir sinyalle bulmak için.
  • etkinleştirme Kayıp modu davetsiz misafirlerin cihazı hacklemesini önlemek için.
  • İPhone / iPad'i silin cihaz verilerini uzaktan silmek için.

 5. Tarayıcı gizli moddaysa, tüm hesaplardan çıkış yapın ve bitirdiğinizde gizli tarayıcıyı kapatın.

Bir iPhone Konumunu Google Haritalar ile İzleme

İPhone'unuzu Google Maps ile takip etmek mümkündür, ancak başarı garanti edilmez. İPhone'da kaybolmadan önce belirli bir ayarın etkinleştirilmesi gerekir.

Bu yöntemin işe yaraması için, Google Haritalar'ın iPhone'a yüklenmesi ve konum erişiminin etkinleştirilmesi gerekir. Google Haritalar uygulamasından, üst taraftaki profil resminize dokunun ve ardından Ayarlar. Musluk Kişisel içerik ve ardından konum izlemenizin hem Konum Hizmetleri ve Konum Geçmişi ayarlar ekranları.

 1. Kayıp cihazda Google Haritalar konum erişimi etkinleştirildiğinde, Android cihazda bir web tarayıcısı açın ve Zaman Çizelgenizde oturum açın.

 2. Telefonunuzun kaybolduğu tarihi seçin ve seyahat rotalarınızı ve ziyaret ettiğiniz yerleri gözden geçirin. O tarihte fotoğraf çektiyseniz, görüntüler zaman çizelgesinde görünür ve cihazı en son nerede kullandığınızı belirtir.

GPS İzleme Uygulamasıyla iPhone Nasıl İzlenir

Bir GPS izleme uygulaması kullanmak, kaybolan veya çalınan bir iPhone'u bulmak için de iyi bir araçtır. Ancak, telefon kaybolmadan önce uygulamanın yüklenmesi gerekir.

Güvende olmak için Life 360 ​​gibi hem iOS hem de Android ile uyumlu bir GPS izleme uygulaması kullanın. Android cihazı olan bir arkadaşınızın aynı uygulamayı yüklemesini ve telefonunuzu kaybolması durumunda bulmak için telefonunuzdaki uygulamayı kullanmasını sağlayın veya oturum açın Telefonunuzu izlemek için bir Android cihazdaki gizli bir tarayıcıdan Life360 hesabınıza.

Diğer izleme uygulamaları da benzer şekilde çalışır.

Yorum yapın