Amazon’un Müzik Mağazasında Ücretsiz Şarkılar Bulun

Amazon Music Store'daki tüm dijital müziğin bir bedeli olduğunu düşünebilirsiniz. Şirketin popüler Amazon Music Unlimited planı, abonelere milyonlarca şarkıya sınırsız erişim sağlar ve Amazon Prime hizmetinin üyeleri iki milyondan fazla şarkıya reklamsız ve isteğe bağlı olarak erişebilir. Bununla birlikte, bu iki hizmet ücretsiz değildir, ancak her ikisi de 30 günlük ücretsiz deneme ile birlikte gelir.

Ücretli planlara ek olarak Amazon, bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirebileceğiniz veya yayınlayabileceğiniz çok çeşitli ücretsiz şarkı ve albümler sunar.

Amazon'da Ücretsiz Müzik İndirmeleri Nasıl Bulunur?

Fanatik Stüdyo / Getty Images

Ücretsiz içerik, Amazon Müzik ana sayfasında size atlamaz, ancak hizmetin filtreleme seçeneklerini kullanarak bulmak kolaydır:

  1. Tüm türlerdeki ücretsiz şarkıların bir listesini görmek için Amazon'un Ücretsiz Dijital Müzik web sayfasına gidin. Ücretsiz müziklerin bir kısmının "Prime" olarak işaretlendiğini unutmayın; bu, yalnızca Amazon Prime hizmetinin üyeleri için ücretsiz olduğunu gösterir. Tek tek şarkılar yerine tam albümler için alışveriş yapmayı tercih ediyorsanız, ücretsiz şarkılar sayfasına benzer şekilde çalışan Amazon'un Ücretsiz Dijital Albümler web sayfasına gidin.

  2. Sayfanın sol panelinde, altından bir müzik kategorisi seçin. Ücretsiz sonuçları filtrelemek için. Şarkı adını, sanatçıyı ve albümü ve her şarkının uzunluğunu göreceksiniz. Hakkında daha fazla bilgi edinmek ve albüm resmini görmek için herhangi bir şarkının başlığına tıklayın veya bir müzik önizlemesini dinlemek için şarkı başlığının solundaki oku tıklayın.

  3. Ücretsiz girişlere göz atın veya Göre sırala ekranın üst kısmındaki açılır menü. İndirmek istediğiniz bir şarkı bulduğunuzda, Ücretsiz Şarkıyı MP3 sepetinize koymak için şarkının yanındaki düğmesine veya serbest düğmenin sağındaki alışveriş sepeti logosuna tıklayın.

  4. Tıkladıktan sonra Ücretsiz düğmesi, Amazon, henüz oturum açmadıysanız hesap bilgilerinizi girmenizi ister. Amazon hesabınız yoksa, Amazon hesabınızı oluşturun düğmesine basın ve ücretsiz bir hesap açmak için ekrandaki talimatları izleyin.

  5. Üzerinde Siparişini gözden geçir ekranında, toplamın sıfır olduğunu onaylayın ve ardından Siparişinizi Verin düğmesine basın.

  6. Tıkla Şimdi Oyna Müziği Amazon müzik kitaplığınızdan oynatmak için düğmesine veya Satın alımları indir Şarkıları bilgisayarınıza indirmek için düğmesine basın. İndirdiğiniz ücretsiz müzikleri mobil cihazlarınızda dinlemek için iOS veya Android mobil cihazlar için ücretsiz Amazon Müzik uygulamasını indirin.

Birden fazla ücretsiz şarkı veya albüm indirirken zamandan kazanmak için, Alış Veriş Sepeti yerine simge Ücretsiz düğmesine basın ve ardından yalnızca bir kez kontrol edin.