Ev > 0 > 0Xc000007B Sorunu Nasıl Çözülür?

0xc000007b sorunu nasıl çözülür?

Bilindiği gibi en basit çözüm bilgisayarı yeniden kapatıp yeniden başlatmaktır. Bu çözüm bu burada da geçerliliğini korumaktadır. Diğer uygulanabilecek çözüm seçeneği ise düzgün çalışmayan bu uygulamayı yönetici modunda çalıştırmak olacaktır.5 Ağu 2021

Daha fazla oku

0xc00007b hatası neden olur?

0xc000007b hatası nedir, neden yaşanır? 0xc000007b hatası, geçersiz görsel formatı anlamına gelir ve genellikle eksik veya bozulmuş sistem dosyalarından/uygulama dosyalarından kaynaklanır. Bu hatanın en genel sebebi ise NVIDIA veya diğer marka ekran kartlarının sürücüleridir. Bunu göz önünde bulundurarak, the application was unable to start correctly ne demek? 0xc000007b hatası, geçersiz görsel formatı anlamına gelir ve genellikle eksik veya bozulmuş sistem dosyalarından/uygulama dosyalarından kaynaklanır. Bu hatanın en genel sebebi ise NVIDIA veya diğer marka ekran kartlarının sürücüleridir. Bununla beraber bu hatanın birçok başka sebebi de olabilir.

0xc0000142 hatası nedir?

Windows işletim sistemlerinin farklı sürüm ve versiyonlarında karşılaşılabilecek olan bu hata çoğunlukla Windows 10 işletim sistemlerinde görülmektedir. 0xc0000142 hatası ile karşımasının temel sebebi bilgisayarda bulunan DLL dosyalarının bozuk, eksik veya erişilemez olmasıdır. Vcruntıme140 dll hatası nedir? “vcruntime140.dll hatası nedir?” Sorusunun ilk cevabı olarak yapmanız gereken hata aldığınız programı kaldırıp yeniden yüklemek olmalıdır. Çünkü bu sorunun ana kaynağı olan Visual C++ kitaplığı, program ile beraber yükleniyor ise hatalı yüklenmiş olabilir.

Msvcp140 dll hatası ne demek?

Msvcp140.dll hatası zaman zaman ortaya çıkan yaygın bir hatadır. Bu hata çoğunlukla, kullanıcı online bir oyun, Skype ya da diğer bir yardımcı uygulama açmaya çalıştığı sırada ortaya çıkabilir. Msvcp140.dll hatası alıyorsanız, bu hata gerekli dosyanın kaybolduğu, bozulduğu ya da düzgün çalışmadığı anlamına gelir. Erişimi engellenen dosyalar nasıl açılır? Dosya veya klasörü sağ tıklatın ve sonra Özellikler' i tıklatın. Güvenlik sekmesine tıklayın. Grup veya kullanıcı adlarıaltında sahip olduğunuz izinleri görmek için adınızı tıklatın. Düzenle' yi tıklatın, adınızı tıklatın, sonra da sahip ve gerekir sonra Tamam' ı tıklatın, izinleri için onay kutularını seçin.

0xc0000005 hatası nedir?

Uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc0000005 hata uyarısının sebebi açmak istediğiniz programın hatalı yüklenmesi ya da yükleme dosyalarının hatalı olması olabilir. Hatta genel olarak bu hatanın en büyük nedeni budur. Bu nedenle hata veren uygulamayı silerek yeniden yüklemek en doğru seçenek olacaktır. Öyleyse, 0xc0000906 hatası nedir? 0xc0000906 hatası için en yaygın olarak onaylanan çözümlerden biri, Avast gibi üçüncü taraf virüsten koruma yazılımlarını kapatmak veya kaldırmaktır. Bazı virüsten koruma programları, size bildirmeden hatanın ortaya çıktığı yazılım için değiştirilmiş dosyaları engelleyebilir veya hatta silebilir.

0xe06d7363 hatası nedir?

0xe06d7363 hata kodu, genellikle sisteminizde Visual C++ uzantıları gibi bazı önemli yeniden dağıtılabilir paketler olmadığında ortaya çıkar. Ve bu, yalnızca bilgisayarınızda çalışmak için Visual C++ gerektiren bir işlemi veya işlemi başlatmaya çalıştığınızda görünür.

By Elysee

Winword exe uygulama hatası nasıl düzeltilir? :: Işlemci kullanımı ne kadar olmalı?
Kullanışlı bağlantılar