Ev > D > Docx Dosyası Açma Programı Nedir?

DOCX dosyası açma programı nedir?

Docx uzantılı dosyaları açmak ve oluşturmak için Microsoft Office programına ihtiyacınız var. Word uygulaması, Microsoft Office uygulamasının bir parçasıdır. docx uzantılı dosyaları Microsoft Word ile açabilirsiniz.

Daha fazla oku

DOCX to pdf nasıl açılır?

DOCX'i PDF'ye dönüştürme yöntemi

 1. docx dosya(lar)ı yükleyin. Dosyaları bilgisayar, Google Drive, Dropbox, URL'den veya sayfa üzerinden sürükleyerek seçin.
 2. pdf yi seçin. pdf ya da sonuç olarak ihtiyacınız olan diğer formatlardan birini seçin (200'den fazla format desteklenir)
 3. pdf'nizi indirin.
Bununla ilgili olarak, docx dosyası nasıl yapılır? Dosya > Farklı Kaydet'e gidin. Dosyanızı kaydetmek istediğiniz yeri seçin. Dosya Biçimi'ninaltında istediğiniz dosya biçimini seçin. Örneğin, belgenizi (.docx) Word 97-2004 Belgesi (.doc) olarak kaydedebilirsiniz; böylece Word'un önceki bir sürümünü kullanan biri belgeyi açabilir.

Telefonda DOCX dosyası nasıl açılır?

telefonda Docxnasıl açılır

Convertio Nasıl Kullanılır?

 1. Convertio'nun sitesini ziyaret edin.
 2. "Dosyaları Seçin" butonuna basın.
 3. Dönüştürmek istediğiniz dosyayı seçin.
 4. Dosya formatını belirleyin.
 5. "Dönüştür" butonuna tıklayın.
Buna göre, png uzantılı dosya ne demek? PNG dosya uzantısına sahip durumda olan bir dosya bir Taşınabilir Ağ Grafikleri dosyasıdır. PNG formatı kayıpsız sıkıştırmayı kullanmakta olup genelde GIF görüntü formatının yerine geçtiği kabul edilmektedir. Fakat, PNG dosyası, GIF'den farklı olarak, animasyonları desteklememektedir.

Ayrıca, docx hangi programla çalışır?

doc uzantılı dosyaları açmak için genellikle Microsoft Word programı kullanılmaktadır. Hem . doc dosyaları hem . docx dosyaları herhangi bir Microsoft Word sürümünde açılabilirler. Ve başka bir soru, docx açılımı nedir? Microsoft Word 2007 sürümüne kadar Word dosyalarının uzantıları “.doc” şeklinde kayıt edilirken Word'ün 2007 sürümü ve sonrasında kullanılan Word sürümlerinde dosya formatı “.docx” olarak oluşturulmaktadır.

Sonuç olarak, docx reader ne işe yarar?

DOCX dosya uzantısı 2007 ve 2010 kendi sürümünde Microsoft Corporation tarafından geliştirilen Microsoft Word ile ilgilidir Bu yeni belge biçimi de dosya uzantıları olarak aynı amaca sahip . doc ve . docm sırasıyla. Açık kullanan XML biçimlendirme ve kullanır ZIP birden çok belge için sıkıştırma dosyaları. Bununla ilgili olarak, word dosyasını pdf e nasıl çevirebilirim? Microsoft Word dosyalarını PDF'lere dönüştürmek için bu kolay adımları izleyin: Yukarıdaki Dosya seç düğmesini tıklatın veya bir dosyayı sürükleyip bırakma bölgesine bırakın. PDF'ye dönüştürmek istediğiniz RTF, TXT, DOCX veya DOC dosyasını seçin. Acrobat'ın dosyayı otomatik olarak dönüştürmesini izleyin.

Ayrıca, telefonda word dosyası nasıl pdf yapılır?

Word dosyasını etiketli PDF olarak kaydetme

 1. Etiketli PDF olarak kaydetmek istediğiniz Word dosyasını açın ve ardından telefonunuzda Dosya simgesine.
 2. Dosya menüsünde Kaydet'e dokunun.
 3. Kaydet menüsünde Bu dosyayı dışarı aktar'a dokunun.
 4. PDF için bir konum seçin ve.

By Nonie

Word dosyasını PDF ye nasıl çevirebilirim? :: PKG dosyası ne demek?
Kullanışlı bağlantılar